לאחר התשלום תוכל/י להוריד את הקובץ למחשב לשמיעה בזמנך החופשי. הקובץ יגיע לתיבת המייל שהזנת עם המלצות לתרגול.

מחיר: 70 ש"ח

זהירות! לא לכבות את המחשב בגמר התשלום - על המסך תראה שאלה "חזור אל נעמי מוהר" לחיצה על קישור זה תעביר לדף להזנת כתובת המייל אליה ההנחיה תשלח.

זוהי הנחיה מוקלטת בה שומעים את הקול שלי מנחה תרגיל בדמיון מודרך שהוא מעין מסע פנימה אל תוך המרחב האנרגטי שלך.

למה נועד התרגול?

...לפעמים זה האקס המיתולוגי, לעתים זו אימא שהייתה ביקורתית, או אבא, שגם כשאתה כבר הורה בעצמך, הוא עדיין נמצא בתוכך, מעיר על כל מה שאתה עושה. ישנן פעמים שזה תוצאה של טראומה או ניצול רגשי כזה או אחר. הפולש האנרגטי, "כחול הזקן" ה"ווירוס" – כל אלו הם כינויים לאותו ייצוג פנימי אשר מאפשר דליפת אנרגיה מאיתנו גם שנים רבות אחרי המפגש עמו.

בספרו "הנבואה השמימית" מתייחס ג'יימס ראדפילד לאותה "שאיבת אנרגיה", ומציין כי לכל אדם יש דפוס אנרגטי מסוים על פיו הוא "שואב" ו"נשאב". הריפוי, או "עצירת הדליפה" הוא להיעשות ל"פרפטואום מובילה" – משמע, לא לצרוך אנרגיה חיצונית. ההשאלה של המושג לתהליך הפנימי היא ליצור מצב שבו איננו נזקקים לאנרגיה מבחוץ – הערכה, תשומת לב, הערצה ואפילו אהבה – אלא יכולים ליצור אותם בעצמנו, בתוכנו ואף לתת מהם לאחרים, מבלי להרגיש "נגזלים" ומבלי ל"שאוב" מאחרים מבלי דעת.

מטרת התרגול, שבהנחיה המוקלטת היא להשתחרר מאותו פולש, לזהות את הדפוס האנרגטי שלנו ולהחזיר לעצמנו, בעצמנו, את האנרגיה ה"גזולה".

הנחיות לתרגול בבית:

דאגו שיהיה לכם זמן שקט לתרגול, ללא הפרעות, עשר דקות לפני תחילת השמעת ההקלטה ועשר דקות אחריה. ההקלטה עצמה היא 25 דקות.
דאגו מראש לכוס מים לשתיה לאחר התרגול.
בין תרגול לתרגול השתדלו שיעברו לפחות שבועיים.
התרגול נוצר בהשראת ה"מסע" של ברנדון בייס ובהשראת סדנת ה"ses" של מעגל הארגמן.
אם התרגול, או בזמן לאחריו, מציף סוגיות עמוקות או תכנים קשים מלהכיל אנא צרו עימי קשר, אשתדל לעזור לכם כבר בטלפון או במייל ואם יידרש נקבע פגישה.
אנא כבדו את זכויות היוצרים שלי ואל תעבירו קובץ זה לאחרים.