שמו של הספר מחשבות על-יד החיים מלמד שאין מדובר בכירולוגיה בלבד, אלא במסע מרתק אל מסתורי הנפש, אל חוויות ותחושות שנצרבו באדם מרגע הולדתו ומשפיעות על מהלך חייו. בניתוח פרטני, מדויק ומקיף של סימני היד, מתאר הספר כיצד משקפת כף-היד מצבי נפש ומטענים רגשיים, ומציג את הפוטנציאל שגלום בכל אדם לשנות את חייו. מיפוי מאפייני כף-היד - צבעה, גודלה, תפיחותה, גמישותה, מהלך קוויה – מדגים לקורא דרך שיטתית לפיענוח חוויות אישיות שחווה אדם בתקופת ילדותו המוקדמת, ומקנה הבנה מעמיקה אודות התגבשות/התעצבות תפישת עולמו ודפוסי התנהגותו. הבנה זו ביחס לראשית הקשר עם הדמויות המתווכות בתקופת החיים הראשונה היא המפתח לשיפור מערכות היחסים בינינו לבין הסובבים אותנו – ובינינו לבין עצמנו.

מחשבות על-יד החיים מזמן תובנות חדשות לכל אדם שמבקש להבין את העבר, להשפיע על ההווה, לנווט את העתיד ולטול אחריות כנה לחייו.

במחשבות על-יד החיים משתפת המחברת את הקורא בידע שצברה במהלך עשר שנות עבודתה בכירולוגיה ובהוראת מקצוע הכירולוגיה, ובמיומנויות שרכשה בתחומים אלטרנטיביים. בעבודתה ובכתיבתה, משלבת המחברת לצד גישות בקריאת כף-יד גם גישות אלטרנטיביות לאיבחון, הערכה ובניית תוכנית טיפול אישית, לרבות רפואה סינית, תורת הסימבוליקה של האלכימיה ומודעות באמצעות תחושות הגוף.

נעמי מוהר רמג' היא בוגרת בית-הספר "מהות" במגמת כירולוגיה ותלמידתו של אבי ליפשיץ. לימדה כירולוגיה במכון "רידמן" בחיפה ובתל-אביב, ב"מרכז אופק" בחיפה, בקליניקת "מפנה" בתל-אביב, בקליניקת רחל חודרוב ברמת-גן, ומרצה בקורסים פרטיים.


קראו כאן רשמים מקוראי הספר

 

"מחשבות על יד החיים"

80.00 80.00